UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY LAUREATAMI KONKURSÓW KURATORYJNYCH!!!

 

Mimo trudnej sytuacji jaką jest nauka zdalna możemy się pochwalić sukcesami uczniów Emilii Jastrzębskiej i Michała Maślanki. W tegorocznej edycji  Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego  laureatką została uczennica klasy 8a Emilia Jastrzębska!!!  W Małopolskim Konkursie Geograficznym jednym z 10 laureatów został Michał Maślanka z 8d.

Emilko, Michale GRATULUJEMY!!!

 Składamy gratulacje również Rodzicom i nauczycielom – p. Beacie Nowak oraz p. Barbarze Zoła-Komendzie. Życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij