Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kazimierza Wielkiego w Skawinie

Konsultacje

GODZINY DO DYSPOZYCJI RODZICÓW

w roku szkolnym 2016/2017

 

Nauczyciele pozostają do dyspozycji rodziców w pokoju nauczycielskim według poniższego harmonogramu:

 

NAZWISKO i IMIĘ

TERMIN (dzień i godzina spotkania)

mgr Banach Dorota

 czwartek 15.35 – 16.20

mgr Barć Małgorzata

 czwartek 9.45 – 10.30

mgr Bednarz Anna

 czwartek 14.45 – 15.30

mgr Biały Anna

 środa 14.45 – 15.30

mgr Budzyń Edyta

środa 10.30 – 11.15

mgr Budzyń Robert

 wtorek 13.30 – 14.15

mgr Bylica Anatolia

wtorek 16.25 – 17.10

mgr Czubak Justna

 czwartek 15.35 – 16.20

mgr Drążek Beata

 czwartek 14.45 – 15.30

mgr Drosińska Joanna

 czwartek 16.25 – 17.10

mgr Franas Jolanta

 poniedziałek 16.30 – 17.15

mgr Giza Renata

 wtorek 12.50 – 13.35

mgr Główka Anna

 czwartek 16.20 – 17.05

mgr Janas Dorota

 wtorek 8.50 – 9.35

s. mgr Janus Maria

 wtorek 13.50 – 14.35

mgr Kacprzak Agnieszka  środa 15.35 – 16.20
mgr Kasiarz Urszula

 piątek 14.00 – 14.45

mgr Kaszuba Violetta

 wtorek 16.25 – 17.10

mgr Kazana Piotr

 środa 16.25 – 17.10

mgr Korczyńska Urszula

 poniedziałek 14.45 – 15.30

mgr Kotula Danuta

 wtorek  14.45 – 15.30

mgr Kozieł Wiesława

 wtorek 14.45 – 15.30

mgr Leśniak Małgorzata

 wtorek 13.50 – 14.35

mgr Maciążka Marcin

 środa 8.00 – 8.45

mgr Michno Elżbieta

 środa 13.50 – 14.35

mgr Nowak Beata

 poniedziałek  9.45 – 10.30

mgr Okarmus Dorota

 środa 14.45 – 15.30

mgr Ożóg Karolina

 poniedziałek 12.50 – 13.35

mgr Piechówka Sabina

 czwartek 17.15 – 18.00

mgr Puchała Elżbieta

 wtorek 11.45 – 12.30

mgr Rataj Aneta

 piątek 8.45 – 9.30

mgr Sajdak Iwona

 czwartek 15.35 – 16.20

mgr Sieprawska Grażyna

 poniedziałek 14.45 – 15.30

mgr Srokosz Danuta

 poniedziałek 17.15 – 18.00

mgr Stachura – Góra Elżbieta

 środa 14.35 – 15.20

mgr Świerczek Monika

 wtorek 15.30 – 16.15

mgr Tyrała Barbara

 czwartek 16.20 – 17.05

mgr Tyrała Karolina

 środa 17.15 – 18.00

mgr Wątor Artur

 piątek 12.50 – 13.35

mgr Wesoły Bożena

 wtorek 16.25 – 17.10

mgr Wiewióra Anna

 czwartek 16.25 – 17.10

mgr Wojtowicz Elżbieta

 piątek 12.50 – 13.35

mgr Zdunek Tomasz

 środa 13.50 – 14.35

mgr Zoła – Komenda Barbara

 środa 13.50 – 14.35

mgr Zwada Beata

 piątek 12.50 – 13.35