Kadra

ROK SZKOLNY 2021/2022

 

       Nauczyciele języka polskiego:
mgr Małgorzata Barć
mgr Iwona Sajdak
mgr Monika Świerczek
mgr Karolina Jedlecka
mgr Katarzyna Lichacz

        Nauczyciel historii:
mgr Piotr Kazana
mgr Piotr Nawała

          Nauczyciele sztuki:
mgr Anna Biały (plastyka)

mgr Robert Budzyń (muzyka)

          Nauczyciele języka angielskiego:
mgr Wiesława Kozieł

mgr Beata Nowak
mgr Renata Giza

        Nauczyciel języka niemieckiego:
mgr Justyna Kisielewska
mgr Barbara Wątroba

         Nauczyciele matematyki:
mgr Elżbieta Stachura – Góra

mgr Anna Nowak
mgr Aleksandra Bednarz
mgr Edyta Poremba
mgr Anna Dziedzic

         Nauczyciele przyrody:
mgr Bożena Socha
mgr Barbara Zoła – Komenda

         Nauczyciel geografii:
mgr Barbara Zoła – Komenda

         Nauczyciel biologii:
mgr Bożena Socha

         Nauczyciel chemii:
mgr Elżbieta Łuszczyńska

         Nauczyciel fizyki:
mgr Dorota Banach
mgr Zygmunt Król

         Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:
mgr Dorota Janas
mgr Violetta Kaszuba
mgr Bożena Wesoły
mgr Jolanta Juraszczyk – Felczak

mgr Małgorzata Leśniak
mgr Barbara Tyrała

        Nauczyciele zajęć komputerowych i technicznych:
mgr Dorota Banach

mgr Elżbieta Puchała

        Nauczyciele wych. fizycznego i gimnastyki korekcyjnej:
mgr Urszula Korczyńska
mgr Anna Bednarz
mgr Anna Biały

mgr Katarzyna Więckowska
mgr Artur Wątor
mgr Tomasz Zdunek
mgr Beata Zwada

         Nauczyciele religii:
mgr Beata Drążek

mgr s. Bogusława Stanisz

         Nauczyciele bibliotekarze:
mgr Luiza Mróz

mgr Katarzyna Więckowska

         Pedagodzy szkolni:
mgr Jolanta Franas

mgr Anna Główka
mgr Aleksandra Sieprawska – Orłowicz

         Świetlica szkolna:
mgr Małgorzata Drab
mgr Joanna Cholewa
mgr Aleksandra Sieprawska – Orłowicz
mgr Danuta Srokosz
mgr Danuta Kotula
mgr Jolanta Franas

 

 

LISTA WYCHOWAWCÓW – ZASTĘPCÓW ROK SZKOLNY 2021/2022

klasa wychowawca zastępca wych.
1A mgr Violetta Kaszuba mgr J. Juraszczyk-Felczak
1B mgr Jolanta Juraszczyk-Felczak mgr V. Kaszuba
2A mgr Małgorzata Leśniak mgr B. Tyrała
2B mgr Barbara Tyrała mgr M. Leśniak
3A mgr Bożena Wesoły mgr D. Janas
3B mgr Dorota Janas mgr B. Wesoły
4A mgr Iwona Sajdak mgr A. Główka
4B mgr Beata Drążek mgr K. Więckowska
5 A mgr Anna Nowak mgr A. Bednarz
5B mgr Małgorzata Barć mgr T. Zdunek
6A mgr Karolina Jedlecka mgr A. Biały
6 B mgr Beata Nowak mgr E. Puchała
7 A mgr Katarzyna Lichacz mgr P. Nawała
7 B mgr Elżbieta Łuszczyńska mgr A. Wątor
7 C mgr Bożena Socha mgr B. Zwada
7 D mgr Aleksandra Bednarz mgr A. Sieprawska-Orłowicz
8 A mgr Urszula Korczyńska mgr W. Kozieł
8 B mgr Monika Świerczek mgr J. Franas
8 C mgr Dorota Banach mgr A. Wiewióra
8 D mgr Renata Giza mgr L. Mróz
8 E mgr Barbara Zoła-Komenda mgr P. Kazana

 

 

 

 

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij