Harmonogram dostępności Nauczycieli

w ramach konsultacji w roku szkolnym 2022/23

 

 

Lp.  Nauczyciel   Termin (dzień tygodnia i godzina) 
1.       Banach Dorota  Czwartek 10:30 – 11:15
2.       Barć Małgorzata  Czwartek 10.30 – 11.15
3.       Bednarz Anna  Wtorek 10:30-11:15
4.       Biały Anna  Wtorek 12.35-13.20
5.       Budzyń   Robert  Piątek 7.00-7.45
6.       Cholewa Joanna                      Czwartek 10.45 – 11.30
7.       Drab Małgorzata  Wtorek 10:45-11:30
8.       Drążek Beata  Poniedziałek 15:10 – 15:50
9.       Dziedzic Anna  Środa12:35 – 13:20
10.    Giza Renata  Piątek 11.35-12.20
11.    Główka Anna  Poniedziałek 15.30-16.15
12.    Janas Dorota  Środa 9.40-10.35
13.    Juraszczyk – Felczak Jolanta  Piątek 8:50 do 9.35
14.    Karlikowska Justyna  Wtorek 11.35-12.20 co drugi tydzień
15.    Kaszuba Violetta  Środa 9:40 – 10:25
16.    Kazana Piotr  Wtorek 9:40-10:25
17.    Kisielewska Justyna  Poniedziałek 12.35 – 13.20
18.    Kotula Danuta  Poniedziałek 10.30-11.15
19.    Kozieł Wiesława  Wtorek 11:35 – 12:20
20.    Kuczara Magdalena  Środa 11:30-12:15
21.    Leśniak Małgorzata  Czwartek 9.40-10.25
22.    Lichacz Katarzyna  Poniedziałek 10.30 – 11.15
23.    Łuszczyńska Elżbieta  Piątek 11:35- 12:20
24.    Mróz Luiza  Środa 13.30-14.15
25.    Nawała Piotr  Poniedziałek 9.40 – 10. 25
26.    Nawłoka Magdalena  Czwartek 9:40 – 10:25
27.    Nowak Anna  Środa 10:30 – 11:15
28.    Nowak Beata  Poniedziałek 13:35 –14:20
29.    Pasternak Natalia  Wtorek 9:40 – 10:25  co drugi tydzień
30.    Puchała Elżbieta   Środa 12.35- 13.20
31.    Sajdak Iwona  Wtorek 11:35- 12:20
32.    Sieprawska – Orłowicz  Aleksandra  Czwartek 13.00 – 13.45
33.    Socha Bożena  Poniedziałek 13.35 – 14.20
34.    Srokosz Danuta  Poniedziałek 15:10-15:55
35.    Stanisz Bogusława  Środa 9:40-10:25
36.    Wątor Artur  Piątek 13:20 – 14:05
37.    Wątroba Barbara  Środa 8:50 – 9:35
38.    Wesoły Bożena                         Środa 10.30-11.15
39.    Wiewióra Anna  Czwartek 8.00 -8.45
40.    Więckowska Katarzyna  Środa 15:30 – 16:15
41.    Zdunek Tomasz  Poniedziałek 12:35-13:20
42.    Zoła – Komenda Barbara  Piątek, 10:30- 11:15
43.    Zwada Beata  Środa   8:50 – 9:35

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij