26 października 2020 roku! – Zdalne nauczanie

Niestety stało się to czego się wszyscy (nauczyciele, rodzice, a także uczniowie) obawialiśmy, przeszliśmy na zdalne nauczanie. Objęło ono pion klas starszych IV – VIII, młodsi uczniowie klas I – III chodzą do szkoły. Ten stan rzeczy ma obowiązywać wstępnie do 8 listopada i mamy cichą nadzieję, że na tym się skończy, choć prognozy są nienajlepsze.

W zeszłym roku szkolnym testowaliśmy głównie Skypea, w tym przeszliśmy na Teamsy, o które prosili także rodzice. Mamy nadzieję, że ułatwi to pracę nam wszystkim. Naszym nieszczęściem jest fakt, że zarówno ubiegły, jak i ten rok upływa pod znakiem COVID – 19. Całe życie szkolne, wszystkie wydarzenia, uroczystości są zredukowane do minimum, ciężko będzie nadrobić zaległości i nadgonić stracony czas. Artykuły na stronie to tylko namiastka tego życia, ale mam nadzieję, że przypominając o tym, co ważne pomogą nam przetrwać te trudne chwile.

Joanna Cholewa