Dęby na stulecie odzyskania niepodległości

 

   W ramach akcji „100 dębów pamięci w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości” w czwartek, 6 grudnia, Samorząd Uczniowski posadził przed szkołą DĄB. Było to kolejne wydarzenie, którym społeczność naszej szkoły oddała hołd Niepodległej.

Udział w tak cennej inicjatywie miała wyjątkowy wymiar zarówno patriotyczny, jak i przyrodniczy. Dęby to drzewa szczególne, są symbolem siły, potęgi i trwałości.

Dzień ten zapisze się w pamięci zebranych jako niezwykłe patriotyczne wydarzenie, zaś zasadzony dąb będzie stanowił  pamiątkę nie tylko bohaterskiej przeszłości polskiego narodu, ale też symbol wspólnych działań łączących pokolenia.

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij