Ekologiczne zajęcia w klasach 2A i 3A 

 

3 października 2022 r. klasy 2A i 3A uczestniczyły w zajęciach ekologicznych,  w ramach Projektu „W Gminie Skawina nie próżnują – odpady segregują”, organizowanych przez Gminę Skawina. Prowadziła  je pani Alicja Strzebońska.
Temat zajęć to: Środowisko w naszych rękach – historia  o Julce.  Dzieci wraz z bohaterką historyjki obrazkowej – Julką, poznawały rodzaje odpadów, umiejętne segregowanie ich oraz pogłębiały rozumienie idei recyklingu.   

     Za aktywny udział w zajęciach wszyscy otrzymali ekologiczne mini piórniczki  z wyposażeniem, również ekologicznym. 

 

                   

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij