Finał XII Gminnej Olimpiady Języka Angielskiego

Dnia 23 maja 2019 roku odbył się finał XII Gminnej Olimpiady Języka Angielskiego, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 1.
Po trudnych eliminacjach szkolnych nauczyciele języka angielskiego naszej szkoły wyłonili 4 uczestników, którzy zakwalifikowali się do etapu międzyszkolnego. Byli to : Katarzyna Żółkiewicz (8b), Stanisław Politowicz (8b), Emilia Jastrzębska
(6b) oraz Emily De Alberquerque (5b).
W finale XII Gminnej Olimpiady Języka Angielskiego nasi uczniowie zajęli następujące miejsca: Katarzyna ŻółkiewiczII miejsce,  a Stanisław Politowicz i Emilia Jastrzębska otrzymali wyróżnienia. Jest to  duże osiągnięcie, gdyż  poziom językowy uczestników konkursu był bardzo wysoki.

Beata Nowak

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij