GALA TALENTÓW

Ta impreza na dobre zagościła w naszym szkolnym kalendarzu. W tym roku wystąpiło naprawdę wielu utalentowanych uczniów. Jak zwykle były dwie kategorie wiekowe: za kl. I – III odpowiadały p. Sabina Piechówka oraz p. Danuta Kotula, a za klasy IV – VII p.Beata Drążek wraz z Samorządem Uczniowskim.

Novum tegorocznej Gali była konwencja przeglądu, zrezygnowaliśmy z przyznawania miejsc, a każdy uczestnik otrzymał słodki prezent. Cieszy nas fakt, że tak wielu uczniów zdecydowało się zademonstrować przed liczną szkolną publicznością swoje umiejętności, cieszy nas także fakt, że mamy ich tak wielu utalentowanych w różnych dziedzinach. Były występy taneczne, gra na instrumentach i śpiew – naprawdę na wysokim poziomie. Mamy się czym chwalić i mamy z czego być dumni. Dziękujemy organizatorkom za przeprowadzenie tej jakże ważnej i jednocześnie wdzięcznej imprezy, dzięki której odkrywamy w szkole coraz to nowe talenty.

Joanna Cholewa