MINECRAFT NA JĘZYKU POLSKIM

Co można robić w domu w czasie pandemii??? Oczywiście uczyć się języka polskiego – szczególnie z wykorzystaniem gry MINECRAFT! Okazało się bowiem, że sześciany przydają się nie tylko na matematyce.
Uczniowie klasy 6a i 6e rozwijali swoją kreatywność i stworzyli światy inspirowane lekturą książki J. R. R. Tolkiena oraz historiami biblijnymi. Dzięki ich wyobraźni i wytrwałości powstały zupełnie nowe wersje Raju, wieży Babel, domu Bilbo Bagginsa i wiele innych. Zapraszam do podróży przez kolorowe światy z kostek (kliknij ….).

 

 

Małgorzata Barć

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij