Na nartach po uśmiech

Szanowni Rodzice i Uczniowie

Zapraszamy dzieci do udziału w  V edycji zawodów narciarskich „Na nartach po uśmiech”, zorganizowanych na rzecz Podopiecznych Hospicjum dla Dzieci Alma Spei. Zawody odbędą się 3 marca 2019 r. (niedziela) na stoku w Sieprawiu. Start zawodów o godz. 11.00.

Zapisów  dokonać należy  poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem:

 

Termin zgłoszenia uczestników upływa 15 lutego 2019 roku.

Prosimy o terminowe zgłaszanie uczestników.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.pousmiech.pl/wp

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij