Kadra

ROK SZKOLNY 2020/2021

 

 

Nauczyciele języka polskiego:

mgr Małgorzata Barć
mgr Iwona Sajdak
mgr Monika Świerczek
mgr Karolina Jedlecka
mgr Katarzyna Lichacz

 

Nauczyciel historii:

mgr Piotr Kazana
mgr Joanna Cholewa
mgr Piotr Nawała

 

          Nauczyciele sztuki:

mgr Anna Biały (plastyka)
mgr Robert Budzyń (muzyka)

 

          Nauczyciele języka angielskiego:

mgr Wiesława Kozieł
mgr Beata Nowak
mgr Renata Giza

 

Nauczyciel języka niemieckiego:

mgr Katarzyna Dinewa

 

            Nauczyciele matematyki:

mgr inż. Anatolia Bylica
mgr Elżbieta Stachura – Góra
mgr Magdalena Nawłoka
mgr Aleksandra Adamczyk
mgr Anna Dziedzic

 

           Nauczyciele przyrody:

mgr Edyta Poremba

 

 Nauczyciel geografii:

mgr Barbara Zoła – Komenda

 

Nauczyciel biologii:

mgr Bożena Socha

 

Nauczyciel chemii:

mgr Elżbieta Łuszczyńska

 

Nauczyciel fizyki:

mgr 

 

           Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:
mgr Dorota Janas
mgr Violetta Kaszuba
mgr Bożena Wesoły
mgr Jolanta Juraszczyk – Felczak

mgr Małgorzata Leśniak
mgr Barbara Tyrała

 

        Nauczyciele zajęć komputerowych i technicznych:

mgr Dorota Faber
mgr Dorota Banach
mgr Elżbieta Puchała

 

Nauczyciele wych. fizycznego i gimnastyki korekcyjnej:

mgr Urszula Korczyńska
mgr Anna Bednarz
mgr Anna Biały

mgr Katarzyna Więckowska
mgr Artur Wątor
mgr Tomasz Zdunek
mgr Beata Zwada

 

            Nauczyciele religii:

mgr Beata Drążek
mgr s. Bogusława Stanisz
 

           Nauczyciele bibliotekarze:

mgr Luiza Mróz
mgr Katarzyna Więckowska

 

            Pedagodzy szkolni:

mgr Jolanta Franas
mgr Anna Główka

 

 Świetlica szkolna:

mgr Małgorzata Drab
mgr Joanna Cholewa
mgr Aleksandra Sieprawska – Orłowicz
mgr Danuta Srokosz
mgr Danuta Kotula

 

 

LISTA WYCHOWAWCÓW – ZASTĘPCÓW ROK SZKOLNY 2020/2021

klasa wychowawca zastępca wych.
1A mgr Małgorzata Leśniak mgr B. Tyrała
1B mgr Barbara Tyrała mgr M. Leśniak
2A mgr Bożena Wesoły mgr D. Janas
2B mgr Dorota Janas mgr B. Wesoły
3A mgr Violetta Kaszuba mgr J. Juraszczyk-Felczak
3B mgr Jolanta Juraszczyk-Felczak mgr V. Kaszuba
4 A mgr Elżbieta Stachura – Góra mgr A. Bednarz
4B mgr Małgorzata Barć mgr T. Zdunek
5A mgr Karolina Jedlecka mgr A. Biały
5 B mgr Beata Nowak mgr E. Puchała
6 A mgr Katarzyna Lichacz mgr P. Nawała
6 B mgr Edyta Poremba mgr A. Wątor
6 C mgr Bożena Socha mgr B. Zwada
6 D mgr Aleksandra Adamczyk mgr A. Sieprawska-Orłowicz
7 A mgr Urszula Korczyńska mgr E. Łuszczyńska
7 B mgr Monika Świerczek mgr J. Franas
7 C mgr Dorota Banach mgr A. Wiewióra
7 D mgr Renata Giza mgr L. Mróz
7 E mgr Barbara Zoła-Komenda mgr A. Główka
8 A mgr Katarzyna Dinewa mgr M. Kuczara
8 B mgr Beata Drążek mgr D. Faber
8 C mgr Wiesława Kozieł mgr K. Więckowska
8 D mgr Iwona Sajdak mgr P. Kazana

 

 

 

 

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij