PREZYDIUM

2. Edyta Wańda
  3. Marcin Politowicz

Skład Rady Rodziców

p. Dominika Kucharska, p. Katarzyna Pałac, p. Agnieszka Dziedzic, p. Michał Massalski, p. Sylwia Byczek, p. Anna Szwabowska, p. Beata Gawlikowska, p. Janusz Kowalik, p. Anna Krawczyk, p. Anna Wąsowicz, p. Ewa Stalmach, p. Izabela Hyszko, p. Agnieszka Wawak, p. Andrzej Milarski, p. Gabriela Hachorkiewicz, p. Adam Młynarczyk, p. Olga Rosek, p. Anna Baliga-Nowak, p. Anna Pąchalska, p. Anna Krawczyk, p. Renata Zemeła, p. Olga Mazurek.

Konto Rady Rodziców: 46 8600 0002 0000 0000 0299 0002