Sprzątanie Świata – Polska 2021

Jak co roku nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata – Polska 2021”. Tegoroczne hasło kampanii brzmi: „Myślę, więc nie śmiecę’’.

W tym roku szkolnym postawiliśmy na edukację. Uczniowie wszystkich klas od 1 – 8 pod okiem wychowawców uczestniczyli w dwugodzinnych zajęciach ekologicznych, w trakcie których dowiedzieli się, jakie działania należy podejmować, aby zmniejszyć ilość wytwarzanych odpadów.

Akcja „Sprzątanie świata – Polska” jest wspólną lekcją poszanowania środowiska, jak również promowaniem ograniczenia wytwarzanych odpadów. Pamiętajmy o tym, że zmiany zaczynają się od małych rzeczy, które wielokrotnie powtarzane, w perspektywie czasu stają się wielkie.

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij