Plan

 DNIA W ŚWIETLICY 

6:30-7:45 —– zajęcia dowolne w kącikach zainteresowań
7:45-8:30 —– przerwa śniadaniowa
8:30-9:30—–  przygotowanie uczniów do zajęć edukacyjnych
9:40-10:30—-zajęcia zorganizowane w grupach wiekowych /rozwijające zainteresowania czytelnicze, plastyczne, muzyczne, intelektualne, manualne, relaksacyjne/
11:00-14:30—-spożywanie obiadów w stołówce, gry i zabawy w kącikach zainteresowań
14:30-15:30—-zajęcia zorganizowane w grupach wiekowych /rozwijające zainteresowania czytelnicze, plastyczne, muzyczne, intelektualne, manualne, relaksacyjne/
15:30-17:00—-odrabianie zadań domowych

PLAN ZAJĘĆ ZORGANIZOWANYCH
PRZEZ WYCHOWAWCÓW W ŚWIETLICY SZKOLNEJ
2017/2018

 Poniedziałek:

9:40-10:30*     Spotkania z ciekawą książką, zabawy relaksacyjne przy muzyce:  p. M. Drab, p. G. Sieprawska, p. D. Srokosz
14:30-15:30    Zajęcia czytelnicze „Baśnie, bajki, legendy”, gry i zabawy     muzyczno-ruchowe:  p. J. Cholewa, p. A. Orłowicz
15:30- 17:00   przygotowanie uczniów do zajęć edukacyjnych

Wtorek:

9:40- 10:30*    Zajęcia plastyczne, gry i zabawy integrujące grupę: p. J. Cholewa, p. A. Orłowicz, p. D. Srokosz
14:30-15:30    Zajęcia czytelnicze z elementami bajkoterapii, zabawy rozwijające twórcze myślenie, (rebusy,łamigłówki, zagadki):  p.  G. Sieprawska, p. M. Drab
15:30- 17:00   przygotowanie uczniów do zajęć edukacyjnych

Środa:        

9:40- 10:30*    Gry i zabawy integrujące grupę, zaj. eksperymentalne: „Dlaczego, po co, jak”:  p. D. Srokosz,  p. G. Sieprawska, p. A. Orłowicz
14:30-15:30    Zajęcia manualne, zajęcia umuzykalniające:  p. M. Drab, p. J. Cholewa
15:30- 17:00   przygotowanie uczniów do zajęć edukacyjnych

Czwartek:

9:40- 10:30*   Zajęcia czytelnicze: „Czytanie na dywanie”, gry i zabawy ruchowe z wykorzystaniem elementów MRR Weroniki Sherborne:  p. A. Orłowicz,  p. M. Drab, p. G. Sieprawska
14:30- 15:30   Zajęcia muzyczno-ruchowe, zajęcia czytelnicze:  p. D. Srokosz, p. J. Cholewa
15:30- 17:00   przygotowanie uczniów do zajęć edukacyjnych

Piątek:
9:40 – 10:30*   Spotkania z przyrodą „Poszukiwacze przygód” (ciekawostki z Polski i ze świata):  p. M. Drab, p. J. Cholewa, p. A. Orłowicz
14:30 – 15:30  Zajęcia rozwijające logiczne myślenie, gry logiczne, rozgrywki warcabowe i szachowe:
p. G. Sieprawska, p. D. Srokosz
15:30 – 17:00  pomoc w odrabianiu zadań domowych

  • W miarę potrzeb i możliwości realizowane będą zamiennie zajęcia: ruchowe, zabawy ruchowe na placu zabaw, wyjście do Parku Miejskiego, zajęcia edukacyjne w terenie.

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij