Plan

 DNIA W ŚWIETLICY 

6:30-7:45 —– zajęcia dowolne w kącikach zainteresowań
7:45-8:30 —– przerwa śniadaniowa
8:30-9:30—–  przygotowanie uczniów do zajęć edukacyjnych
9:40-10:30—-zajęcia zorganizowane w grupach wiekowych /rozwijające zainteresowania czytelnicze, plastyczne, muzyczne, intelektualne, manualne, relaksacyjne/
11:00-14:30—-spożywanie obiadów w stołówce, gry i zabawy w kącikach zainteresowań
14:30-15:30—-zajęcia zorganizowane w grupach wiekowych /rozwijające zainteresowania czytelnicze, plastyczne, muzyczne, intelektualne, manualne, relaksacyjne/
15:30-17:00—-odrabianie zadań domowych

 

PLAN ZAJĘĆ ZORGANIZOWANYCH
PRZEZ WYCHOWAWCÓW W ŚWIETLICY SZKOLNEJ
2019/2020

 Poniedziałek:

9:40-10:30*   Zajęcia wprowadzające w tematykę tygodnia
                       Spotkania z przygodą: „Poszukiwacze przygód” /raz w miesiącu/
                       Gry i zabawy świetlicowe z wykorzystaniem gier planszowych „Klub Miłośników Gier Planszowych”
                         p. A. Orłowicz,   p. D. Srokosz, p. E. Poremba    

14:30-15:30*    Zajęcia czytelnicze: „Spotkanie z ciekawą książką”
                          p. J. Cholewa, p. M. Drab

15:30- 17:00   przygotowanie uczniów do zajęć edukacyjnych /odrabianie zadań/

 

Wtorek:

9:40- 10:30*     Zajęcia czytelnicze z elementami bajkoterapii,  gry i zabawy integrujące grupę:
                          p. J. Cholewa, p. M. Drab, p. A. Orłowicz,

14:30-15:30   Zajęcia językowe: p. K. Dinewa
                        Zajęcia czytelnicze „W krainie baśni”: p. D. Srokosz

15:30- 17:00   przygotowanie uczniów do zajęć edukacyjnych /odrabianie zadań/

 

Środa:        

9:40-10.30*       Zajęcia plastyczne, zajęcia manualne, zajęcia edukacyjne w terenie
                           M. Drab, p. A. Orłowicz,  p. J. Cholewa,

14:30-15:30 *    Gry i zabawy rozwijające twórcze myślenie (rebusy, łamigłówki, zagadki),
                             zajęcia przyrodnicze:
  p. D. Srokosz, p. E. Poremba    

15:30- 17:00   przygotowanie uczniów do zajęć edukacyjnych /odrabianie zadań/

 

Czwartek:

9:40- 10:30*    Zajęcia muzyczno – ruchowe, zajęcia czytelnicze: „Czytanie na dywanie”   
                          p. J. Cholewa, p. D. Srokosz, 

14:30- 15:30*    Zajęcia plastyczne, manualne
                            p. M. Drab, p. D. Janas

15:30- 17:00   przygotowanie uczniów do zajęć edukacyjnych /odrabianie zadań/

 

Piątek:

9:40- 10:30 *  Gry planszowe: „Klub Miłośników Gier Planszowych”
                          p. A. Orłowicz, p. D. Srokosz, p. M. Drab,        

14:30-15:30  *  Zajęcia czytelnicze „Baśnie, bajki, legendy”
                           p. B. Wesoły, p. J. Cholewa 

15:30 – 17:00  pomoc w odrabianiu zadań domowych

 

  • W miarę potrzeb i możliwości realizowane będą zamiennie zajęcia: ruchowe, zabawy ruchowe na placu zabaw, wyjście do Parku Miejskiego, zajęcia edukacyjne w terenie.

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij