„Wiosna w sercu”

 

 

W poniedziałek – 24 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej w Pozowicach odbyła się II edycja Gminnego Konkursu „Kolbergowskie strofy”. Naszą szkołę reprezentował zespół z klasy 2A w składzie: Maja Budek, Eliza Cesarz, Helena Król, Nina Ormaniec i Tomasz Tomczyk.

 

 

Przed Jury i szeroką publicznością  przedstawił on montaż słowno-muzyczny pt. „Wiosna w sercu”, w którym wykorzystane zostały utwory ze zbiorów Oskara Kolberga. O piękną oprawę muzyczną tego mini spektaklu zadbał jak zawsze pan Robert Budzyń – dziękujemy!

Cieszymy się bardzo, bo nasi drugoklasiści zajęli II miejsce. GRATULUJEMY!

V. Kaszuba

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij