Z wizytą na Olimpie!

 

Czy na lekcjach języka polskiego trzeba słuchać tylko nauczyciela? Otóż NIE! Udowodnili to uczniowie klas 5a i 5b, którzy przygotowali projekt Z wizytą na Olimpie! Dzieci samodzielnie poszukiwały informacji o wybranych bogach, a następnie przygotowały występ dla swoich koleżanek i kolegów z klasy. W czasie prezentacji poznaliśmy m.in. Zeusa, Herę, Hestię, Afrodytę, Posejdona, Dionizosa i wielu innych bogów. To wielka radość, kiedy można czerpać wiedzę od koleżanek i kolegów.

Oto galeria mitycznych postaci.

       

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij