Akcja #zGRANAszkoła!

Wtorek – 22 lutego i środa – 23 lutego były wyjątkowymi, bo sportowymi dniami dla najmłodszych uczniów skawińskiej Dwójki. Uczestniczyli oni w akcji #zGRANAszkoła, której organizatorem było Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, we współpracy z firmą GRANA – Głównym Partnerem.

Promowanie aktywności ruchowej to główny cel projektu, jakże potrzebny wszystkim, a szczególnie dzieciom w tym trudnym, bo okraszonym pandemią czasie. Interesujące konkurencje sportowe, świetni Prowadzący, wspaniała atmosfera sprawiły, że nikt nie wyszedł smutny, czy niezadowolony. Co najwyżej zdrowo… zmęczony! Ciekawe jest  również to, że nie było w tym turnieju przegranych. Wszyscy, którzy wzięli w nim udział zostali wygranymi, walcząc nie tylko z rówieśnikami, ale dzielnie pokonując też swoje  słabości.

Na zakończenie rywalizacji sportowej każde dziecko dostało nagrodę, ufundowaną przez firmę GRANA. Natomiast  szkoła otrzymała komplet sprzętu sportowego, który na pewno uatrakcyjni zajęcia wychowania fizycznego.

Violetta Kaszuba, Jolanta Juraszczyk – Felczak