„Bezpieczne wakacje nad wodą”

Dnia 13 czerwca 2019 r. dla klasy 2a i 2b zorganizowano zajęcia z  ratownikami Basenu Camena, Państwem Katarzyną i Rafałem Sroka oraz Łukaszem Martyną. Spotkanie miało miejsce w skawińskim parku miejskim w ramach zajęć „Bezpieczne wakacje nad wodą”. Uczniowie wzięli udział w zawodach sportowych z wykorzystaniem sprzętu wodnego. Największa atrakcja, rejs łódką po starorzeczu rzeki Skawinki z pewnością pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników.

 Koordynator,
 Barbara Tyrała

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij