Chłopska Szkoła Biznesu

 

Dnia 21 lutego 2019 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Skawinie odbył się Turniej „Chłopska Szkoła Biznesu” w ramach XV Giełdy Przedsiębiorczości. Uczestnicy w zespołach dwuosobowych brali udział w grze edukacyjno-ekonomicznej, której celem była organizacja wyprawy handlowej. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Beata Kołodziej 8c oraz Tadeusz Zemeła 8a. Uczniowie stosując reguły obwiązujące na rynku konkurencyjnym zgromadzili znaczny kapitał i uplasowali się na zaszczytnym drugim miejscu. Gratulujemy sukcesu !!

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij