„Chodź opowiem Ci bajeczkę”

3 kwietnia klasy pierwsze po raz kolejny uczestniczyły we wspólnym czytaniu w ramach projektu „Chodź opowiem Ci bajeczkę”. Tym razem nasze spotkanie odbyło się w atmosferze zbliżających się świąt Wielkanocnych. Dzieci słuchały opowiadania o małym kurczątku, które zgubiło się, jednak z pomocą królika udało mu się odnaleźć swoją mamę i rodzeństwo. Później, pozostając dalej w Wielkanocnej tematyce, dzieci rozwijały swoje kreatywne talenty wykonując opaski na głowę z kurczątkiem, oraz grały na bum-bum rurkach melodię „Kurki trzy”. Mamy nadzieję, że ten świąteczny nastrój pozostanie z naszymi uczniami i ich rodzinami podczas zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy. Wesołego Alleluja!

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij