Chodź opowiem ci bajeczkę

17 grudnia 2019r. odbyło się pierwsze spotkanie uczniów klas pierwszych w ramach projektu „Chodź opowiem ci bajeczkę”. Dzieci spotkały się z elfami i z zaciekawieniem wysłuchały opowiadania pt. „ List do Świętego Mikołaja”.  Z dużym zaangażowaniem odpowiadały na pytania dotyczące głównych bohaterów oraz poznały regiony Polski, z których oni pochodzili. Pierwszoklasiści bardzo trafnie potrafili wyjaśnić zwyczaj obdarowywania prezentami i jak w prosty sposób można sprawić radość drugiej osobie. Uczniowie wykonali własnoręcznie według instrukcji bałwanki, którymi przyozdobili klasową choinkę, a na zakończenie wspólnie bawili się przy świątecznej muzyce.

Jolanta Juraszczyk – Felczak
 Anna Wiewióra