DLACZEGO, PO, CO, JAK – I ty możesz zostać iluzjonistą!

Dzieci bardzo chętnie przenoszą się w świat baśni, czarów i magii. Taką właśnie okazję miały podczas kolejnych zajęć świetlicowych z cyklu, „Dlaczego, po co, jak?”  Zabawa w czarowanie bardzo wszystkim się podobała, szczególnie, gdy samemu można było pełnić przez chwilę rolę asystenta lub spróbować  sztuczek: zanikających i przemieszczających się gumek, czarować przy pomocy wody i papieru, odkryć tajemnicę pokrojonego banana.

Była to nie tylko nauka sztuczek magicznych, ale także świetne ćwiczenie dla umysłu! Podczas takiej wspólnej zabawy, dzieci rozwijały koncentrację, logiczne myślenie jak również zdolności manualne!

Teraz to oni mogą czarować w domu i na podwórku, wprawiając w zachwyt i zdziwienie swoją rodzinę i kolegów.