Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny

Nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w zakresie edukacyjnym jak również sprzętowym w ramach projektu pn. „Małopolska Tarcza Humanitarna. Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny” powstałego w odpowiedzi na kryzys migracyjny związany z działaniami wojennymi prowadzonymi w Ukrainie.

Fundusze zostały przeznaczone na zakup wyposażania 2 sal w meble szkolne jak również sprzęt komputerowy, tablety, drukarkę oraz słuchawki. Zakupiono także liczne pomoce dydaktyczne w tym podręczniki, gry planszowe, plansze edukacyjne oraz program multimedialny celem wsparcia pracy nauczycieli z uczniami z Ukrainy.

 

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij