Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny

Nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w zakresie edukacyjnym jak również sprzętowym w ramach projektu pn. „Małopolska Tarcza Humanitarna. Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny” powstałego w odpowiedzi na kryzys migracyjny związany z działaniami wojennymi prowadzonymi w Ukrainie.

Fundusze zostały przeznaczone na zakup wyposażania 2 sal w meble szkolne jak również sprzęt komputerowy, tablety, drukarkę oraz słuchawki. Zakupiono także liczne pomoce dydaktyczne w tym podręczniki, gry planszowe, plansze edukacyjne oraz program multimedialny celem wsparcia pracy nauczycieli z uczniami z Ukrainy.