Konkurs Literacki „Mój debiut”

DSC_0751

 

 

26.01. 2016 r. w Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi miała miejsce gala rozdania nagród w II Powiatowym Konkursie Literackim „Mój debiut”. Temat tegorocznej edycji brzmiał: „Inni a tacy sam i- piosenka Stanisława Soyki „Tolerancja” źródłem refleksji konkursowych”.

 

 

W konkursie wzięło udział pięcioro uczniów naszej szkoły. Cieszy nas, że twórczość literacka aż czworga z nich zyskała uznanie konkursowego jury. W kategorii wiersz III miejsce zajęły Kornelia Baliga oraz Kamila Woźniczka – uczennice klasy 5a (opiekun p. Małgorzata Barć), a wyróżnienia w kategorii opowiadanie zdobyli: Patrycja Konieczna z kl. 5d (opiekun p. Małgorzata Barć) oraz Patryk Novosel – uczeń kl. 6c (opiekun p. Iwona Sajdak).  Serdecznie gratulujemy uczniom sukcesu, zwłaszcza, że wykazali się w formie literackiej wrażliwością na potrzeby i odmienność innych ludzi, co było głównym zamysłem organizatorów konkursu.

Iwona Sajdak

DSC_0753  DSC_0754  DSC_0755

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij