Lena Butyn  po raz drugi laureatką konkursu „Krakowska Matematyka”

 

Miło nam poinformować, że Lena Butyn – uczennica klasy 5a została po raz drugi laureatką Konkursu „Krakowska Matematyka”, zorganizowanego przez Krakowski Oddział  Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Tegorocznym tytułem konkursu był „Kraków znany i nieznany”. Konkurs składał się z dwóch etapów: szkolnego – 24.03.2022r.  i wojewódzkiego – 13.05.2022r. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 96 uczniów,  a nasza uczennica znalazła się wśród 21 najlepszych piątoklasistów i została laureatką.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród laureatom odbyło się 22 czerwca 2022r. w Katolickiej Szkole im. Św. Jadwigi w Krakowie.

Serdecznie gratulujemy Lenie i jej Rodzicom.  

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij