Leśne zajęcia terenowe

W naszej szkole prowadzimy leśne zajęcia terenowe dla klas IV. Korzystając z pobliskiego lasu „Falbówki” i pięknej czerwcowej pogody, uczniowie tworzyli  swoje gniazda, parki narodowe dla „Lilipótów”, pokonywali nieznany teren z zamkniętymi oczami, słuchali ptaków, kosztowali leśnych malin. A przede wszystkim, taką mam nadzieję, odkryli miejsce na wspólne spacery z Rodziną. 

Z życzeniami leśnych wędrówek Bożena Socha.

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij