MAMY WSPANIAŁYCH PŁYWAKÓW!!!

 

 

 

Jeszcze przed feriami, dn.07.02.2018r. odbyły się w Nowym Sączu Wojewódzkie Zawody Pływackie Igrzyska Dzieci. Startowały dziewczęta indywidualnie w stylach: dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym oraz w sztafecie 6x50m. Z naszej szkoły do finałów wojewódzkich zakwalifikowały się:

 

 

 

  1. Tatiana Krupnik – styl klasyczny, 25m.
  2. Amelia Krzyszkowska – styl dowolny, 25m., sztafeta
  3. Wanda Laskowska – styl dowolny, 25m.
  4. Zofia Bednarz – styl grzbietowy, 25m.
  5. Antonina Kołaczyk – styl motylkowy, 25m., sztafeta
  6. Aleksandra Marciniak – styl dowolny, 50m., sztafeta
  7. Alicja Marcinkiewicz – styl dowolny 50m, sztafeta
  8. Wiktoria Mróz – styl grzbietowy 50m., sztafeta
  9. Weronika Polus – sztafeta

Prawo startu wywalczyła również Maja Sierpowska (II m. w stylu grzbietowym w zawodach powiatowych), ale ze względu na stan zdrowia nie mogła wziąć udziału w zawodach. Bardzo żałujemy! Walka była zacięta, przeciwniczki bardzo mocne, przyjechały najlepsze reprezentacje szkół z całej Małopolski. Odnieśliśmy wspaniałe sukcesy, dziewczęta spisały się na medal uzyskując nie jednokrotnie swoje najlepsze czasy! Oto nasze wyniki:

Zofia Bednarz – III m., czas 22.07 sek.
Antonina Kołaczyk – IV m., czas 22.90 sek.
Aleksandra Marciniak – VII m., czas 39.74 sek.
Amelia Krzyszkowska –XI m., czas 19.87 sek.
Wiktoria Mróz – XII m., czas 39.99 sek.
Tatiana Krupnik – XX m., czas 36.78 sek.
Wanda Laskowska – XX m., czas 23.53 sek.
Alicja Marcinkiewicz – XXXIII m., czas 40.79 sek.
Weronika Polus i sztafeta dziewczyn – VIII m., czas 4,07 min.

Była trema, stres, ale i uśmiechy!

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

 

Anna Bednarz