Podsumowanie akcji czytelniczej zorganizowanej przez bibliotekę szkolną

W akcji czytelniczej „Moje wieczory z książką” wzięło udział 38 uczniów klas I – III:

• w klasach I – 18 uczniów
  • w klasach II – 11 uczniów
  • w klasach III – 9 uczniów

Po dokładnej analizie i przeliczeniu czasu czytania najwyższe wyniki osiągnęli uczniowie:

pion klas I – Paulina Pardela kl. 1b (28 godz. 35 minut) i Olaf Jasiński kl.1a (27 godz.)

pion klas II – Bartosz Maślanka kl. 2b (48 godz. 15 minut) i Stanisław Manecki kl. 2b (21 godz. 40 minut)

pion klas III – Igor Łukasiewicz kl. 3a (20 godz. 27 minut) i Ariel Miga kl. 3b (19 godz. 20 minut)

Na wyróżnienie zasługują również: Pola Gładysz kl. 1b, Maja Godawa kl. 1b, Agnieszka Chodowiec kl. 2b, Olga Gawłowicz kl. 3a.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział!

Gratulacje kierujemy także do uczniów klasy 1b oraz wychowawcy za liczny udział w akcji czytelniczej i systematyczność czytania wszystkich uczniów tej klasy.

Mamy nadzieję, że czytanie pozostanie Waszą pasją!