Pomagamy

Drodzy Rodzice oraz dzieci, serdecznie zapraszamy i prosimy o udział w akcji charytatywnej na rzecz dzieci z domu dziecka Guanelianów w Skawinie.

Akcja polega na zbiórce wszelkich możliwych produktów-środków czystości i pielęgnacji, np.: mydełka, szampony, żele do mycia czy kąpieli, dezodoranty, pasty do zębów i szczoteczki itp. Mile widziane również słodycze.

Jesteśmy w okresie Adwentu, bardzo trudnego w tym roku, dlatego liczymy, jak co roku, na Waszą empatię, zrozumienie, życzliwość i pomoc! Pamiętajmy: DOBRO POWRACA!!

Wszystkie produkty, dary serca zbieramy w szkole do piątku 18 grudnia, w godzinach od 7:00 do 15:00 – główne wejście do szkoły. (Będą odbierane przez pracowników).
Dar serca uczniów i Rodziców Szkoły Podstawowej nr2 w Skawinie zostanie przekazany zainteresowanym 22 grudnia.

Wdzięczni za pomoc:
Samorząd Uczniowski,