PRZEDSZKOLAKI W DWÓJCE …

18, 19 i 20 marca 2019 r. w naszej szkole odbywały się zajęcia dla grup przedszkolnych z Przedszkola nr 2 i z Przedszkola nr 5.
Podczas zajęć szkolnych dzieci wykonywały różnorodne zadania przygotowane m.in. przez Panią Wiosnę. Spotkały Plastusia, dzięki któremu poznały przybory i podręczniki szkolne. Bawiły się do utworu A. Vivaldiego „Cztery pory rokuWiosna”.

Ćwiczenia multimedialne, układanki matematyczne i samodzielnie wykonywane prace plastyczne, które zabrały ze sobą, uatrakcyjniały zajęcia każdej z grup.

Po zajęciach w klasach prowadzonych przez: panią Jolantę Juraszczyk-Felczak, panią Barbarę Tyrałę i panią Dorotę Janas przedszkolaki  mogły zwiedzić szkołę, a ich przewodnikiem była  wicedyrektor – pani Dorota Faber.