Razem na święta

 

Drodzy Rodzice, kochani Uczniowie, jesteście najlepsi, wspaniali!!! Macie WIELKIE SERCA i nawet w trudnym czasie pandemii potraficie dzielić się z potrzebującymi. W imieniu dzieci z domu dziecka Guanelianów w Skawinie składamy serdeczne podziękowania za każdy DAR SERCA. Udało nam się zebrać naprawdę sporo artykułów czystości, kosmetyków, słodyczy. Kochani dziękujemy Wam, że pomogliście św. Mikołajowi w przygotowaniu upominków, że dzięki Waszemu wsparciu na buziach dzieci pojawi się uśmiech. Życzymy każdemu z Was  i Waszym Rodzinom zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia

Dyrektor, Wychowawcy,
Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariatu
Szkoły Podstawowej nr 2 w Skawinie

 

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij