Recepta na zdrowie

 

„Dbałość o zdrowie” – tą wartością zajmowali się uczniowie klas szóstych na godzinach wychowawczych. Rozpoczęli od rozmowy o najczęściej dziś występujących chorobach  oraz o problemach ze zdrowiem współczesnej młodzieży. Następnie wybrali choroby i dolegliwości pojawiające się wśród dzieci i młodzieży, takie jak cukrzyca, zaburzenia odżywiania, anemia, depresja. Ostatnim punktem zadania było opracowanie  recepty na zdrowie, czyli zbioru porad, zasad, zachowań, które zapobiegają danej chorobie.
Prezentujemy wybrane efekty ich pracy.

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij