Sklep – wysypisko, ulica jednokierunkowa?

 

 

 

Klasy piąte, w ramach realizowanego w szkole projektu „Sklep – wysypisko, ulica jednokierunkowa?„, zwiedzały Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów ZTPO w Mogile.  Wszystkich uczestników wycieczki zaskoczył absolutny brak przykrych zapachów.

 

 

 

Mamy nadzieję, że wzrosła też  chęć do świadomej segregacji odpadów. Ekospalarnie będzie można zwiedzać wraz z rodzinami w październiku podczas dni otwartych. Gorąco zachęcamy!

Bożena Socha

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij