SPORTOWY MARZEC Z KAZIMIERZOWSKĄ „DWÓJKĄ”

 

            1 marca 2019 w CKiS w Skawinie odbył się Gminny Turniej Mini Koszykówki Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Reprezentacja naszej szkoły po wygranych meczach z SP1 i SP Kopanka zajęła I miejsce, wywalczając tym samym awans do turnieju powiatowego. Królem strzelców został Mikołaj Madej z kl. VIa. Turniej powiatowy odbył się w Świątnikach Górnych 8 marca i zajęliśmy ostatecznie III miejsce.

            W marcu także w ramach Igrzysk Dzieci odbył się Gminny Turniej Mini Siatkówki Chłopców. Nasza drużyna zajęła I miejsce w Gminie, wygrywając wszystkie mecze. Dało nam to awans do turnieju powiatowego, w którym po zaciętej grze zajęliśmy VI miejsce.

           

                                                                                                        Joanna Cholewa

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij