Sukces naszych uczniów w Międzyświetlicowym

  Ogólnopolskim Konkursie na Pisankę Wielkanocną

 

 

 

W konkursie wzięły udział 32 świetlice z całej Polski przesyłając razem ponad 320 prac. W każdej z prac widać było zaangażowanie twórcy i każda z nich była szczególna. Jury oceniając prace brało pod uwagę, pomysłowość, oryginalność, samodzielność oraz estetykę wykonania pisanek.

 

 

Praca wykonana (pod opieką p. Joanny Cholewy i p. Małgorzaty Drab) przez Milenę Kwiecień, Maję Szczurek, Adriannę Nytko, Ninę Ormaniec, Paulinę Kapołkę i Aleksandrę Pietrzko zdobyła I miejsce, a pisanka wykonana przez Amelię Krupnik, Martę Madej, Emilię Massalską, Joannę Massalską, Weronikę Maślankę, Annę Stefańską i Oliwię Janawę zdobyła III miejsce (p. Aldona Drobnica i p. Ewelina Lebda). Wszystkim wykonawcom i wychowawcom świetlicy GRATULUJEMY!!!!