Sukces w konkursie historyczno – plastycznym.

 

Z okazji 80. rocznicy Bitwy o Anglię, która zmieniła losy II wojny światowej, Biuro Edukacji Narodowej IPN zorganizowało ogólnopolski konkurs historyczno-plastyczny dla dzieci i młodzieży. Z całej Polski spłynęło ponad 730 prac. Wśród nich znalazły się dwie prace naszych uczennic, Julii Sikorskiej z klasy 8D i Emilii Jastrzębskiej z klasy 8A. Ostatecznie, komisja konkursowa doceniła pracę Julii, przyznając 2 miejsce w kategorii klas 4-8 szkół podstawowych. To kolejny już sukces naszej zdolnej uczennicy. Gratulujemy, i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunem merytorycznym pracy był mgr Piotr Kazana, nauczyciel historii w Szkole Podstawowej nr 2 w Skawinie.
 
 
Piotr Kazana
 
 
 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij