Sukcesy w konkursach historycznych

Miło nam poinformować, że praca Aleksandra Kwiecińskiego z kl. 2b została wyróżniona w IX Międzynarodowym Konkursie Historycznym o Żołnierzach Wyklętych, organizowanym przez Komitet Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Kolejne sukcesy nasi uczniowie odnieśli w Międzynarodowym Konkursie Historycznym „Skąd nasz ród?”. Prace dwóch uczennic, Jagody Stolarskiej z kl. 8b oraz Kaliny Gronuś z kl. 2a, zostały wyróżnione. Organizatorem konkursu był również Komitet Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Koordynatorem konkursów w naszej szkole był Piotr Kazana, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie. 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij