Sztafeta 90X100 dla „Dwójki” 

 

Z okazji jubileuszu 90- lecia naszej szkoły nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Honorową Sztafetę 90x100m.  Reprezentacje uczniów klas IV-VIII wzięły udział w biegach sztafetowych na terenie Parku Miejskiego w Skawinie. Sportowcy naszej szkoły ambitnie wystartowali w biegach, dumnie przekazując pałeczkę sztafetową poszczególnym uczestnikom biegu. 

Nie czas miał znaczenie, ale sam udział i dobra zabawa, gdyż wszyscy biegacze zostali okrzyknięci „Zwycięzcami”! 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij