WALENTYNKI… WALENTYNKI!  

 

Już w piątek – 12 lutego najmłodsi uczniowie naszej szkoły zaczęli obchodzić Walentynki – święto zakochanych. Podczas zajęć poznali historię tego święta, czytali wiersze i wykonywali KARTKI WALENTYNKOWE dla bliskich sobie osób.   

Pięknie ozdobione sale, dominujący w ubiorze kolor czerwony, uśmiechnięte buzie, wprowadziły wszystkich w radosny nastrój. Wierzymy, że w niedzielę –   14 lutego tak,jak dzisiaj nie będzie nikogo smutnego, samotnego, wszyscy zostaną obdarzeni WALENTYNKAMI.  

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij