Wirtualna wycieczka w 3b.

 

Podczas nauki zdalnej uczniowie klasy III B brali udział w wirtualnej wycieczce po galeriach sztuki. Następnie sami próbowali stworzyć swoje dzieła. Wśród prac znalazły się obrazy prezentujące między innymi martwą naturę, abstrakcję czy pejzaż. Dwie uczennice stworzyły makiety. Jedna z nich zainspirowała się galerią sztuki. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy razem będziemy mogli pójść na wycieczkę i podziwiać wspólnie dobra kultury.  

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij