Wyjątkowi goście w SP2

W okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia do naszej szkoły zawitali wyjątkowi goście – przedszkolaki z Przedszkola nr 2, 5 i 3. Dzieci wzięły udział w spotkaniu zatytułowanym „Chodź opowiem ci bajeczkę”. Z zaciekawieniem wsłuchiwały się w opowieść zatytułowaną „Esterka i zaginiona kartka”. Ponadto, miały możliwość usiąść po raz pierwszy w szkolnych ławkach, gdzie z entuzjazmem podjęły się swoich zadań.

W kolejnej części spotkania nie zabrakło również emocji. W towarzystwie Elfa i Reniferka przemierzały zakamarki szkoły, odwiedzając między innymi sale lekcyjne, świetlicę czy bibliotekę. Wizytę w naszej szkole dzieci zakończyły w gabinecie Pani Dyrektor.

Wszystkim przedszkolakom oraz ich nauczycielom życzymy Spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Niech ten magiczny czas przyniesie wiele radości, ciepła i niezapomnianych chwil.