Zagramy dla Bruna

Kolejny raz, serdecznie zapraszamy wszystkich na III Charytatywny  Turniej Piłki Siatkowej, który odbędzie się 9 września 2018 r. (niedziela) o godzinie 16:00 na sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Szkoły Podstawowej nr 2.

Organizatorzy Turnieju: PBS, Fundacja Dar Serca Skawina, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Skawinie. Współfinansowany z Budżetu Urzędu Miasta i Gminy Skawina.

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij