CZYTANIE JEST SUPER!!!!!

 

Uczniowie z klasy IIB  już po raz kolejny w ramach „Godziny z ciekawą książką”,  prezentowali swoje ulubione, samodzielnie przeczytane książki.  W czasie wypowiedzi omawiali treść utworu, przedstawiali bohaterów oraz ich przygody. Na koniec zorganizowaliśmy wystawę książek przyniesionych do szkoły, aby każdy mógł je obejrzeć, przeczytać wybrany fragment. Celem tych zajęć jest uświadomienie uczniom, że można znaleźć książkę, której treść ich zainteresuje.  

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij