BIAŁA SZKOŁA DLA NARCIARZY z SP2 

 

W dniach 7-10 marca 2022r. 14 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w białej szkole w Małym Cichym. Pobyt upłynął im na nauce i dobrej zabawie na stoku. Szczególnie dumni jesteśmy z naszych pierwszoklasistów, którzy nauczyli się swoich pierwszych szusów na nartach. Natomiast ich starsi koledzy i koleżanki doskonalili jazdę równoległą i skręty krótkie. Regionalną kulturę i historie Tatr przybliżyło spotkanie z „Bacą”. 

Urszula Korczyńska 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij