Konkursy (biblioteka)

Regulamin szkolnego konkursu recytatorskiego

„ZOO Jana Brzechwy” (czytaj …)

Wyniki konkursów organizowanych przez bibliotekę szkolną:

„Strofy dla mojej Ojczyzny” – konkurs recytatorski dla uczniów klas I-III
I m. – Zuzanna Sroka kl. 2b
II m. – Kinga Zięba kl. 3a
III m. – Bartosz Kwaśniak kl. 2a
III m. – Filip Leśniak kl. 1a

„Strofy dla mojej Ojczyzny” – konkurs recytatorski dla uczniów klas IV-VIII
I m. – Kamil Adamczyk kl. 7b
II m. – Beata Kołodziej kl. 8c
II m. – Krzysztof Trela kl. 8c
III m. – Julia Brózda kl. 4d

„Rodzinny Quiz Niepodległościowy”
Zwycięzcy:
Alan Głód kl. 2a
Dawid Ozga kl. 6c

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO
„Strofy dla mojej Ojczyzny” (czytaj …..)

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie wiedzy o historii Polski pod hasłem „Rodzinny Quiz Niepodległościowy”.
Test rozwiązujemy w domu, a w poszukiwania odpowiedzi na pytania konkursowe może włączyć się cała rodzina.
Rozwiązania prosimy zapisać na kartkach (podpisanych imieniem i nazwiskiem , z podaniem klasy) i dostarczyć do biblioteki szkolnej do dnia 15 listopada.
Spośród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy dwie karty, a ich autorzy otrzymają nagrody książkowe.

„Rodzinny Quiz Niepodległościowy” kliknij