Finaliści są wśród nas!!!

 

Właśnie dowiedzieliśmy się o kolejnych sukcesach naszych uczniów. Tym razem w Kuratoryjnych Konkursach Tematycznych. W Historycznym Konkursie Tematycznym „Polscy żołnierze w obronie wolnego świata 1939-1940” finalistami zostali  Wiktor Tomasik z 8c i Adrian Bębenek z 8d , a w  Biblijnym Konkursie Tematycznym „Z Dobrą Nowiną przez życie” finalistą został Hubert Czeremuga z8b.

Wiktor, Adrian, Hubert  – GRATULACJE!!!

Gratulujemy również Rodzicom i nauczycielom- p. Piotrowi Kazanie i p. Beacie Drążek. Wszystkim życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij