Kacper Szczurek uczeń SP 2 Talentem Małopolski

 

 

W Dobczycach już po raz 30 został zorganizowany Małopolski Festiwal Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2017”. Festiwal cieszy się uznaniem wśród młodych ludzi, a także ich rodziców, nauczycieli, instruktorów, opiekunów artystycznych. Celem konkursu jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży muzyki i tańca, jako form artystycznego wyrazu, wspieranie rozwoju artystycznego młodych, uzdolnionych ludzi, wyłanianie „Talentów Małopolski” – najlepszych w dziedzinie muzyki i tańca solistów, duetów, zespołów dziecięcych i młodzieżowych.

 

 

 

 

W Finale Wojewódzkim tegorocznej edycji Festiwalu (formy muzyczne) wzięło udział  183 uczestników, reprezentujących różne formy artystyczne, stylistyki i konwencje interpretacyjne. Uczeń naszej szkoły Kacper Szczurek został uhonorowany tytułem TALENT MAŁOPOLSKI 2017. Sukces Kacprowi zapewnił talent szlifowany pod okiem mamy oraz nauczyciela muzyki pana Roberta Budzynia.

Miło nam poinformować, że Kacper jako Laureat konkursu wystąpi 18 czerwca 2017 w koncercie w Piwnicy pod Baranami w Krakowie.

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij