„Każdy inny, wszyscy ważni”


tolerancja2

 

 

Pod takim hasłem uczniowie klas I -III obchodzili w środę, tj. 16 listopada 2016r. Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Tego dnia, dzieci mogły przyjść do szkoły w dowolnym stroju i brały udział w zajęciach promujących tolerancję.

 

 

Wcześniej organizowany był konkurs plastyczny. Prace uczniów można oglądać na parterze obok biblioteki szkolnej.

 

 

tolerancja3tolerancja-5tolerancja-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij