Konkurs „CYBER ŚWIAT I ZAGROŻENIA”

W piątek 1 grudnia, w naszej szkole wspólnie ze Stowarzyszeniem „Juvenilis – z młodzieńczą siłą” zorganizowaliśmy II edycję konkursu „Uświadamiajmy się wzajemnie”, którego tegorocznym tematem był „CYBER ŚWIAT I ZAGROŻENIA”.
Nasza szkoła zajęła  drugie miejsce i zdobyła Srebrny Bon o wartości 600 zł. Sześć szkół podstawowych z Miasta i Gminy Skawina rywalizowało w trzech kategoriach: prace plastyczne, literackie i drama.

Krzysztof Trela i Alicja Kochana za prezentację prac literackich, przygotowanych pod kierunkiem pani Moniki Świerczek i pani Joanny Cholewy,  otrzymali IV miejsce.

Prace plastyczne zostały wysoko ocenione. Nasi uczniowie w tej kategorii zajęli II miejsce. Zawdzięczamy to:

• Katarzynie Żółkiewicz,
  • Klaudii Bargiel,
  • Julii Sikorskiej,
  • Emilii Pawłowskiej i opiekunowi pani Annie Biały.

Jury I miejsce w kategorii DRAMA przyznało naszej szkole. Występ:

• Kornelii Baligi,
  • Oliwii Birówki,
  • Justyny Szuman,
  • Karola Klimka,
  • Nikodema Lesiaka
  • i Jakuba Boksy wzbudził ogromne emocje i wielki zachwyt nie tylko wśród Jurorów, ale również publiczności. Nad pracą młodych aktorów czuwały panie Karolina Jedlecka i Violetta Kaszuba.

Wszystkim uczestnikom konkursu składamy szczere gratulacje. Serdeczne podziękowania kierujemy do reporterek szkolnego radia Gadu-Gadu – Anny Krupnik i Wiktorii Harendarz, które wspólnie z panią Violettą Kaszubą i panią Karoliną Jedlecką prowadziły całą imprezę.

Violetta Kaszuba
Karolina Jedlecka

Zobacz zdjęcia w galerii.